Wiadomości branżowe

Alphabet Polska z nagrodą za najlepszą usługę CFM

Alphabet Polska zwyciężył w tegorocznym Plebiscycie Fleet Derby, zdobywając nagrodę za najlepszą usługę Car Fleet Management. Wyniki Plebiscytu zostały ogłoszone 24 kwietnia na uroczystej gali wręczenia nagród w Hotlu InterContinental. Statuetkę odebrał Leszek Pomorski, Prezes Zarządu Alphabet Polska.Plebiscyt Fleet Derby 2013 ma na celu wyłonienie najlepszych produktów i
Teaser

Alphabet Polska zwyciężył w tegorocznym Plebiscycie Fleet Derby, zdobywając nagrodę za najlepszą usługę Car Fleet Management. Wyniki Plebiscytu zostały ogłoszone 24 kwietnia na uroczystej gali wręczenia nagród w Hotlu InterContinental. Statuetkę odebrał Leszek Pomorski, Prezes Zarządu Alphabet Polska.

Plebiscyt Fleet Derby 2013 ma na celu wyłonienie najlepszych produktów i usług dedykowanych dla flot w poszczególnych kategoriach. W głosowaniu biorą udział fleet managerowie, a więc osoby będące bezpośrednimi ich odbiorcami.

Tym bardziej cieszy więc zwycięstwo w kategorii, która z definicji stanowi podstawę działalności każdej firmy w branży wynajmu długoterminowego. Cechy usług Alphabet, jak elastyczność rozwiązań oraz indywidualne dopasowywanie oferty do potrzeb klientów regularnie znajdują swoje odzwierciedlenie w badaniach satysfakcji klientów, w których Alphabet wyróżnia się w kategoriach wysokiej jakości oferowanych przez siebie usług oraz wysokiego standardu obsługi klientów. Teraz te cechy zostały również nagrodzone w plebiscycie branżowym.

Tegoroczne Fleet Derby były już drugą edycją konkursu, organizowanego przez wiodący magazyn branżowy ?Fleet?. W zeszłym roku Alphabet Polska zwyciężył w kategorii ?Nowość flotowa?.

 

< 240294" >
Źródło Alphabet. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Lubię Pocztowy i Zarabiam z Pocztowym

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy