Wiadomości branżowe

Marzena Rogalska na łamach WPROST

Marzena Rogalska rozpoczyna współpracę z tygodnikiem WPROST.To kolejne wzmocnienie redakcji tygodnika od czasu, kiedy redaktorem naczelnym został Sylwester Latkowski. Z WPROST współpracują m.in. Jarosław Kuźniar, Agata Młynarska, Karolina Korwin-Piotrowska. W najbliższym numerze ukaże się też pierwszy wywiad przygotowany przez Tomasza Sekielskiego. Do redakcji

Marzena Rogalska rozpoczyna współpracę z tygodnikiem WPROST.

To kolejne wzmocnienie redakcji tygodnika od czasu, kiedy redaktorem naczelnym został Sylwester Latkowski. Z WPROST współpracują m.in. Jarosław Kuźniar, Agata Młynarska, Karolina Korwin-Piotrowska. W najbliższym numerze ukaże się też pierwszy wywiad przygotowany przez Tomasza Sekielskiego. Do redakcji dołączył również Marcin Dzierżanowski, do 2010 r. dziennikarz WPROST, ostatnio ? sekretarz redakcji ?NG Traveler?. Z kolei Magda Papuzińska objęła stanowisko wydawcy.

Rogalska jest dziennikarką radiową i telewizyjną. Obecnie pracuje w Telewizji Polskiej. Karierę w mediach rozpoczęła w 1995 roku w krakowskim oddziale TVP, gdzie prowadziła magazyn filmowy. Trzy lata później przeniosła się do RMF FM.  W 2002 roku odeszła z RMF FM i rozpoczęła pracę w warszawskim Radiu Kolor. Od 2004 do 2008 roku na antenie kobiecej telewizji TVN Style, była gospodynią talk-show "Miasto kobiet". Od października 2008 pracuje w Radiu Złote Przeboje. Od września 2008 do września 2009 występowała w TV Puls w roli gospodyni programu "Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?". Od 2009 jest związana z programem drugim Telewizji Polskiej, obecnie jest współprowadzącą porannego show TVP2 ? "Pytanie na śniadanie".

*****

Tygodnik WPROST to jeden z wiodących ogólnopolskich tygodników społeczno-informacyjnych. Ukazuje się od 1982 r. Wydawcą tygodnika WPROST jest Agencja Wydawniczo-Reklamowa WPROST. Jej większościowym udziałowcem jest Platforma Mediowa Point Group SA. Redaktorem naczelnym WPROST jest Sylwester Latkowski. Tygodnik WPROSTod trzech lat pozostaje najbardziej opiniotwórczym tygodnikiem w Polsce.

 

Przydatne linki:

WPROST na Youtube - http://tnij.org/wprost_tv

WPROST na Facebooku - http://tnij.org/wprost_fb

Czytaj WPROST na FB - http://tnij.org/wprost_na_fb

WPROST na Twitterze - http://tnij.org/wprosttweet

Popularne skróty Twittera - http://tagdef.com/tt

WPROST w Apple Store - http://tnij.org/wprost_w_itunes

WPROST w Google Play - http://tnij.org/wprost_w_googleplay

Naczelny WPROST na Twitterze - http://tnij.org/ublt

Naczelny WPROST na Facebooku - http://tnij.org/ublu

Blogi WPROST - http://www.wprost.pl/blogi/

WPROST - http://www.wprost.pl  

 

 

< 237449" >
Źródło Platforma Mediowa Point Group SA. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Kreator stron uCoz.pl umacnia swoją pozycję na rynku

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy