Wiadomości branżowe

Konsumencie wybrali 3M

Firma 3M otrzymała Złote Godło Konsumenckiego Lidera Jakości w kategorii „Narzędzia ścierne”. Klienci docenili innowacyjność, trwałość i wydajność technologii koncernu. Konsumencki Lider Jakości 2012 to ogólnopolski program konsumencki, prowadzony przez redakcję Strefy Gospodarki, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Przedmiotem badań realizowanych w ramach programu
Teaser

Firma 3M otrzymała Złote Godło Konsumenckiego Lidera Jakości w kategorii ?Narzędzia ścierne?. Klienci docenili innowacyjność, trwałość i wydajność technologii koncernu.

Konsumencki Lider Jakości 2012 to ogólnopolski program konsumencki, prowadzony przez redakcję Strefy Gospodarki, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Przedmiotem badań realizowanych w ramach programu jest opinia polskich konsumentów na temat jakości wybranych produktów i usług.

Otrzymane wyniki i ich analiza pozwoliły jednoznacznie wyłonić liderów jakości poszczególnych grup produktowych. W każdej kategorii miejsce na podium znalazły trzy najczęściej wskazywane marki. Firma 3M zwyciężyła w kategorii ?Narzędzia ścierne?.

- Synonimem jakości jest dla nas wydajność i trwałość. Nasze technologie ścierne zapewniają nie tylko komfort pracy ale również zwiększają jej efektywność i oszczędzają cenny czas. Tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości jest dla nas szczególnie ważnym wyróżnieniem, potwierdza bowiem zaufanie klientów do naszych rozwiązań ? mówi Michał Specjalski, Marketing Manager działu przemysłowego 3M w Polsce.

Najwyższą jakość produktów 3M gwarantują również innowacje, które firma systematycznie wprowadza do proponowanych rozwiązań. Doceniana przez konsumentów technologia Cubitron II swoją wydajność zawdzięcza właśnie innowacyjnym trójkątnym ziarnom ściernym, które są większe, ostrzejsze i zużywają się równomiernie przez co pracują z najwyższą precyzją.  Dzięki nim dyski Roloc, pasy i dyski fibrowe wytrzymują do 4 razy dłużej w porównaniu do konwencjonalnych produktów z ziarnem ceramicznym.

Tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości 2012 potwierdza, że 3M firma z ponad 100-letnim doświadczeniem jest światowym liderem w dostarczaniu technologii ściernych do szerokiej gamy zastosowań - od szlifowania, przez gratowanie i oczyszczanie, aż do wykańczania powierzchni.

 

 

***

O 3M Poland

3M Poland Sp. z o.o. jest filią koncernu Minnesota Mining and Manufacturing. W 2011 roku firma obchodziła dwudziestolecie istnienia na polskim rynku oraz dziesięciolecie rozpoczęcia działalności produkcyjnej.

3M w Polsce posiada 4 ośrodki produkcyjne (największy mieści się we Wrocławiu) oraz zatrudnia ponad 1600 pracowników. Centrala firmy mieści się w Kajetanach k/Warszawy. 3M Poland oferuje ponad 10 000 produktów w ramach 5 sektorów: Ochrona zdrowia, Produkty konsumenckie, Ochrona i reklama wizualna, Przemysł, Elektronika i Energetyka. Dotychczasowe inwestycje 3M w Polsce wyniosły ponad 350 mln USD.

A to już wiesz?  "Rossmann Dzieciom" już 8 czerwca

3M Poland od ponad 20 lat wnosi wkład w rozwój polskiego biznesu i gospodarki za co otrzymuje liczne nagrody i wyróżnienia m.in. tytuł ?Firmy XX-lecia 1990-2010? przyznany jej przez Polski Klub Biznesu, ?Business Superbrand 2012? oraz tytuł Perły Polskiej Gospodarki 2012.

Więcej informacji: www.3m.pl

O 3M

3M przekształca nowe idee w tysiące pomysłowych produktów. Nasza kultura twórczej współpracy nieustannie inspiruje powstawanie zaawansowanych technologii, których podstawowym celem jest poprawa jakości życia. 3M to innowacyjna firma, która od początku swojego istnienia nieprzerwanie tworzy i dostarcza nowe rozwiązania ułatwiające ludziom życie. 3M osiąga przychody w wysokości 30 mld USD, zatrudnia 84 000 osób na całym świecie i działa w ponad 65 krajach. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.3M.com albo w kanale @3MNews na Twitterze.

< 234458" >
Źródło 3M Poland. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy