Wiadomości branżowe

OLE! i Knorr – oto przepis na pyszne sałatki

OLE! i Knorr – oto przepis na pyszne sałatki
Już teraz na wyciągnięcie ręki wyjątkowe duety warzywnych przysmaków OLE! i Sosów sałatkowych Knorr z książeczkami z przepisami na pyszne sałatki! Zainspiruj się!Czekasz  na przyjście gości? Planujesz spotkanie przy grillu? Chcesz podać rodzinie pyszną letnią sałatkę? Sięgnij po promocyjne opakowania warzywnych przysmaków OLE! i Sosów sałatkowych Knorr. Znajdziesz w nich niepowtarzalne książeczki z inspiracjami kucharzy Knorr na pyszne sałatkowe kompozycje! W ich przygotowaniu pomogą ci produkty OLE!: Czosnek włoski w oleju, Kapary, Oliwki nadziewane pastą paprykową, Oliwki czarne krojone, Suszone pomidory w oleju z ziołami i Cebulka marynowana srebrna oraz Sosy sałatkowe Knorr: paprykowo-ziołowy, koperkowo-ziołowy, włoski. Twoja rodzina zachwyci się Sałatką makaronową z gotowanymi brokułami, drugie danie urozmaici Sałatka ziemniaczana z kaparami i koperkami, a Sałatka z pieczonych warzyw sprawi, że dania z grilla będą smakować wyśmienicie! Te i wiele innych przepisów znajdziesz w promocyjnych opakowaniach produktów OLE i Knorr! Smacznego!
Teaser

Już teraz na wyciągnięcie ręki wyjątkowe duety warzywnych przysmaków OLE! i Sosów sałatkowych Knorr z książeczkami z przepisami na pyszne sałatki! Zainspiruj się!

Czekasz  na przyjście gości? Planujesz spotkanie przy grillu? Chcesz podać rodzinie pyszną letnią sałatkę? Sięgnij po promocyjne opakowania warzywnych przysmaków OLE! i Sosów sałatkowych Knorr. Znajdziesz w nich niepowtarzalne książeczki z inspiracjami kucharzy Knorr na pyszne sałatkowe kompozycje! W ich przygotowaniu pomogą ci produkty OLE!: Czosnek włoski w oleju, Kapary, Oliwki nadziewane pastą paprykową, Oliwki czarne krojone, Suszone pomidory w oleju z ziołami i Cebulka marynowana srebrna oraz Sosy sałatkowe Knorr: paprykowo-ziołowy, koperkowo-ziołowy, włoski. Twoja rodzina zachwyci się Sałatką makaronową z gotowanymi brokułami, drugie danie urozmaici Sałatka ziemniaczana z kaparami i koperkami, a Sałatka z pieczonych warzyw sprawi, że dania z grilla będą smakować wyśmienicie! Te i wiele innych przepisów znajdziesz w promocyjnych opakowaniach produktów OLE i Knorr! Smacznego!

Źródło Knorr. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Nowa odsłona restauracji KFC Bielany Wrocławskie. Przyjdź i zobacz na własne oczy, jak przyrządza się słynnego kurczaka w panierce Colonela Sandersa

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy