Wiadomości branżowe

OKNOPLAST sponsorem kolejnego futbolowego giganta ? francuskiego Olympique Lyon

OKNOPLAST sponsorem kolejnego futbolowego giganta ? francuskiego Olympique Lyon
Umowa z Olympique została podpisana w lipcu 2013 roku na dwa sezony ligowe. Informację tę ogłosił Prezes Mikołaj Placek podczas wtorkowej konferencji na Stadionie Narodowym w Warszawie. Przez czas obowiązywania umowy les Olympiens będą grać w strojach z logotypem OKNOPLAST, a reklamy firmy pojawią się na bandach video podczas meczów.Firma posługuje się tytułem Major Sponsor Olympique Lyon, a tym samym dołączyła do elitarnego kręgu głównych sponsorów, w którym znajdują się m.in. Hyundai i Intermarché. To już drugi w ostatnim czasie tak spektakularny kontrakt sponsorski podpisany przez spółkę. W sierpniu OKNOPLAST podpisał umowę sponsoringową z czołową drużyną Bundesligi - Borussią Dortmund.Silna europejska drużynaOKNOPLAST w swojej działalności kieruje się filozofią sportową. Podobnie jak zawodnicy na boisku, firma gra zgodnie z zasadami fair-play, ambitnie i z najwyższym profesjonalizmem. Spółka postawiła między innymi na piłkę nożną, bowiem wartości cenione w tej
Teaser

Umowa z Olympique została podpisana w lipcu 2013 roku na dwa sezony ligowe. Informację tę ogłosił Prezes Mikołaj Placek podczas wtorkowej konferencji na Stadionie Narodowym w Warszawie. Przez czas obowiązywania umowy les Olympiens będą grać w strojach z logotypem OKNOPLAST, a reklamy firmy pojawią się na bandach video podczas meczów.

Firma posługuje się tytułem Major Sponsor Olympique Lyon, a tym samym dołączyła do elitarnego kręgu głównych sponsorów, w którym znajdują się m.in. Hyundai i Intermarché. To już drugi w ostatnim czasie tak spektakularny kontrakt sponsorski podpisany przez spółkę. W sierpniu OKNOPLAST podpisał umowę sponsoringową z czołową drużyną Bundesligi - Borussią Dortmund.

Silna europejska drużyna

OKNOPLAST w swojej działalności kieruje się filozofią sportową. Podobnie jak zawodnicy na boisku, firma gra zgodnie z zasadami fair-play, ambitnie i z najwyższym profesjonalizmem. Spółka postawiła między innymi na piłkę nożną, bowiem wartości cenione w tej właśnie dyscyplinie są jej szczególnie bliskie. Doskonała technika, finezja i szczegółowo opracowana taktyka to zasady, zgodnie z którymi firma OKNOPLAST buduje swoją przewagę.

Firma OKNOPLAST wiąże się ze znanymi na całym świecie klubami o dużej renomie, a jednocześnie aktywnie angażuje się w działania na rzecz społeczności lokalnych. Od sezonu 2009/2010 roku firma jest głównym sponsorem pierwszoligowej drużyny Puszcza Niepołomice. Pod swoją opieką spółka ma również Akademię AS Progress, której patronuje Jerzy Dudek, organizującą m.in. zajęcia sportowe dla dzieci. Niedawno zawodnicy z rocznika 1999 świętowali duży sukces, zostali bowiem mistrzami Polski w rozgrywkach Nike Premier Cup 2013.

Źródło OKNOPLAST. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Najstarszy, najbardziej rzetelny polski ranking. ?Lista 100 najbogatszych Polaków? ? w poniedziałek we WPROST

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy