Wiadomości branżowe

Groupon gra w 22. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Każdy kolejny Finał WOŚP to nie tylko bicie rekordów w ilości zebranych środków, ale również bicie rekordów dobroczynności i serdeczności. W tym roku na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gra także Groupon Polska, który z okazji 22. Finału, organizowanego pod hasłem „Na Ratunek”, przygotował dla swoich klientów wyjątkowe propozycje. Wystarczy
Teaser

Każdy kolejny Finał WOŚP to nie tylko bicie rekordów w ilości zebranych środków, ale również bicie rekordów dobroczynności i serdeczności. W tym roku na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gra także Groupon Polska, który z okazji 22. Finału, organizowanego pod hasłem ?Na Ratunek?, przygotował dla swoich klientów wyjątkowe propozycje. Wystarczy nawet 9 zł aby wspomóc ratownictwo medyczne najmłodszych dzieci oraz opiekę osób najstarszych. 

  • Każdy może wesprzeć 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kupując charytatywną cegiełkę o wartości 9 zł, 29 zł, 49 zł, 99 zł lub 999 zł.
  • Jeśli lubisz mieć coś unikalnego ? na przykład jedną z tylko 1000 koszulek zaprojektowanych przez samego Jurka Owsiaka ? to możesz ją kupić na Grouponie za 45 zł z przesyłką.

Zespół Groupon, we współpracy z wybranymi partnerami, przygotował także oferty specjalne, sprzedaż których również wspomoże Finał WOŚP.

  • Firma Timex Polska udostępniła najpopularniejsze damskie i męskie modele zegarków w cenach 300 zł i 400 zł.
  • Linia lotnicza FLYJET zaproponowała lot prywatnym odrzutowcem dla dwóch osób z Warszawy do jednego z 11 miast w Polsce i z powrotem w cenie 8000 zł.
  • Agencja Prestige MJM zaproponowała 5 podwójnych karnetów na wszystkie wydarzenia organizowane przez siebie w 2014 roku, w tym na koncerty Backstreet Boys i 30 Seconds To Mars w cenie 3000 zł. 

Wszystkie oferty wpierające Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy pojawią się na stronie http://special.groupon.pl/wosp

Informacja o Groupon

Groupon (NASDAQ: GRPN) jest liderem na rynku ofert lokalnych, od którego rozpoczynasz przeglądanie Internetu zawsze gdy chcesz kupić cokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek. Dzięki globalnemu zasięgowi oraz tysiącom partnerów biznesowych, Groupon oferuje najlepsze oferty na usługi, podróże i produkty na całym świecie w cenach nie do pobicia.

Niezależnie od tego czy korzystasz z komputera, czy urządzenia mobilnego, zawsze znajdziesz na Groupon najciekawsze oferty w mieście dzięki Groupon Local, najlepsze propozycje podróży na Groupon Travel oraz bogaty wybór elektroniki, ubrań i akcesoriów na Groupon Shopping.

A to już wiesz?  3M w czołówce Listy Firm Społecznie Odpowiedzialnych 2013

Groupon wnosi także nową jakość w świat małych i średnich przedsiębiorstw, udostępniając im bogaty zestaw usług i narzędzi, takich jak możliwość tworzenia indywidualnych kampanii, kontrola i analiza danych sprzedażowych, obsługa płatności i rozliczeń, system rezerwacyjny oraz obsługa operacji w punkcie sprzedaży i wiele więcej aby pomóc w zdobyciu nowych lojalnych klientów oraz bardziej efektywnym prowadzeniu biznesu.

Jeśli chcesz się zapisać do codziennego biuletynu Groupon, wejdź na stronę www.groupon.pl, wpisz swój adres e-mail oraz wybierz z listy swoje miasto. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz rozpocząć współpracę z Grouponem, wejdź na stronę works.groupon.pl.

Źródło Groupon. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy