Wiadomości branżowe

Bezpłatne pranie nad polskim morzem! Ruszają Letnie Pralnie Samsung

Bezpłatne pranie nad polskim morzem! Ruszają Letnie Pralnie Samsung
Nie ważne czy przyjechałeś na festiwal muzyczny czy pragniesz tylko skąpanych słońcem beztroskich dni na plaży. Każdy, po pewnym czasie spędzonym daleko od domu, chciałby odświeżyć swoje ubrania. Specjalnie dla urlopowiczów i fanów wakacyjnych festiwali, Samsung przygotował praktyczną niespodziankę – od początku lipca aż do początku września w turystycznych miejscowościach w pomorskim i zachodniopomorskim działać będą Letnie Pralnie Samsung, oferujące darmowe pranie i wiele innych atrakcji. Partnerem akcji jest Play Mobile. Pranie ubrań daleko od domu, może być wbrew pozorom bardzo przyjemne i komfortowe. Wystarczy odwiedzić Letnią Pralnię Samsung, w której czekają najnowocześniejsze pralki Eco Bubble, piorące skutecznie w niskiej temperaturze. Każdy gość pralni będzie mógł nie tylko bezpłatnie zadbać o świeżość swoich ubrań, ale też w międzyczasie zrelaksować się lub skorzystać z dostępnych na miejscu rozrywek. Jakie atrakcje czekają urlopowiczów? Dorośli będą mogli przetestować tablety i laptopy Samsung, przejrzeć na nich najświeższą prasę lub skontaktować się ze
Teaser

Nie ważne czy przyjechałeś na festiwal muzyczny czy pragniesz tylko skąpanych słońcem beztroskich dni na plaży. Każdy, po pewnym czasie spędzonym daleko od domu, chciałby odświeżyć swoje ubrania. Specjalnie dla urlopowiczów i fanów wakacyjnych festiwali, Samsung przygotował praktyczną niespodziankę ? od początku lipca aż do początku września w turystycznych miejscowościach w pomorskim i zachodniopomorskim działać będą Letnie Pralnie Samsung, oferujące darmowe pranie i wiele innych atrakcji. Partnerem akcji jest Play Mobile.

Pranie ubrań daleko od domu, może być wbrew pozorom bardzo przyjemne i komfortowe. Wystarczy odwiedzić Letnią Pralnię Samsung, w której czekają najnowocześniejsze pralki Eco Bubble, piorące skutecznie w niskiej temperaturze. Każdy gość pralni będzie mógł nie tylko bezpłatnie zadbać o świeżość swoich ubrań, ale też w międzyczasie zrelaksować się lub skorzystać z dostępnych na miejscu rozrywek. Jakie atrakcje czekają urlopowiczów? Dorośli będą mogli przetestować tablety i laptopy Samsung, przejrzeć na nich najświeższą prasę lub skontaktować się ze znajomymi. A po skończeniu prania, rodzice najmłodszych dzieci będą mogli odebrać je ze specjalnie zaaranżowanej strefy animacji.

Co jeszcze, mniej ?oczywistego? niż granie w grę czy czytanie prasy można robić podczas prania? Na przykład naładować telefon za pomocą siły swoich mięśni! Wystarczy skorzystać z ustawionych obok pralni rowerów i ?kręcąc? kolejne kilometry, ładować akumulator swojego telefonu.

Eksperci Play Mobile, partnera Letnich Pralni Samsung, będą też na miejscu ? każdy gość pralni będzie mógł uzyskać od nich porady dotyczące usług Play, a także przejść bezpłatne szkolenie z oferowanych aplikacji. 

W Przystanku Samsung działać będzie również serwis produktów Samsung, a fachową pomocą służyć będą eksperci marki.

Zapraszamy!

Letnie Pralnie Samsung:

08.07 ? 05.08 Chałupy

07.08 ? 11.08 Jastarnia

13.08 ? 15.08 Władysławowo

17.08 ? 18.08 Jastrzębia Góra

20.08 ? 22.08 Karwia

A to już wiesz?  Przeżyj piłkarskie emocje na najwyższym poziomie dzięki Emirates Skywards

24.08 ? 26.08 Dębki

28.08 ? 01.09 Łeba

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. zajmuje pozycję światowego lidera w dziedzinie technologii. Liczne odkrycia i nowatorskie rozwiązania firmy rewolucjonizują świat nowych urządzeń i otwierają przed ludźmi na całym świecie nieznane dotąd możliwości. Spółka zatrudnia 236 000 pracowników w 79 krajach, a jej roczne obroty wynoszą 187,8 mld USD. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź nas na www.samsung.pl

 

 

 

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy